O nas

Biuro Podróży Habibi Travel już od 15 lat oferuje Państwu wyjazdy jedynie we współpracy ze sprawdzonymi i godnymi zaufania touroperatorami działającymi na Polskim rynku.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz ofert wyjazdów zarówno w egzotyczne rejony świata, takie jak m.in.: Dominikana, Kuba, Meksyk, Kenia, Mauritius, Sri Lanka, Malediwy czy Emiraty Arabskie  jak i do najpopularniejszych, typowo wakacyjnych kurortów m.in w Portugalii, Grecji, we Włoszech, Turcji, Egipcie, Hiszpanii, Tunezji, Bułgarii, Chorwacji. Malcie czy na Cyprze.

Mogą Państwo zarezerwować u nas wczasy zarówno z dojazdem własnym, autokarowym jak i z najwygodniejszym i coraz tańszym w dzisiejszych czasach przelotem liniami rejsowymi lub charterami.

Oferujemy ponadto szeroki wybór wyjazdów połączonych ze zwiedzaniem  odwiedzanego przez Państwa kraju, rejsów wycieczkowych, wyjazdów narciarskich jak również kilkudniowych wycieczek  połączonych ze zwiedzaniem najpopularniejszych, europejskich stolic takich jak Paryż, Wiedeń, Praga, Budapeszt, Rzym ...


Serdecznie zapraszamy po najlepsze oferty!
BP Habibi Travel